Buğday çimi suyu, cildinizin sağlıklı ve canlı kalması için gerekli olan vitaminler, mineraller ve antioksidanlara sahiptir.

Buğday çimi suyu, sadece cilt enfeksiyonlarını tedavi etmekle kalmayıp, cilt lekelerinden ve yara izlerinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Buğday çimi suyu, serbest radikalleri yok eden ve yaşlanma sürecini yavaşlatan antioksidanlar bakımından zengindir. Cildinizi sıkılaştırmak ve kusursuz hale getirmek için hücreleri canlandırır.

Smootox Buğday çimi suyu, şifacıdır.

Kesilme, çürük, yanık, egzama, sedef hastalığı ve enfekte olmuş yaraları tedavi etmek için buğday çimi suyu tüketmelisiniz. Koruyucu ve iyileştirici özellikleri sayesinde, cilt ile ilgili sorunların üstesinden gelmek için en çok tercih edilen en doğal ilaçtır.

Cilt enfeksiyonları, egzama veya sedef hastalığı olan kişiler, etkili bir tedavi olarak buğday çimi suyu kullanmaları önerilir. Dondurulmuş Buğday Çimi suyunu, enfeksiyonlu bölgelerde ovuşturarak kullanabilirsiniz. Bir başka alternatif ise, buğday çimi suyu içine pamuk batırmak ve pamuğu enfeksiyonlu bölgelere uygulamaktır.

Yukarıda belirtilen yöntemleri herhangi bir cilt tipi için de kullanabilirsiniz ve ciltle ilgili bir sorununuz olmasa bile, bu terapiyi anti-aging çalışmalarınızın bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde uygulamak, hem vitaminleri hem de güçlü antioksidanlar olarak bilinen flavonoidler gibi doğal fitokimyasalları cildinizden aldığı için daha sağlam, daha güzel ve daha sağlıklı olacaktır.

Antioksidanlar yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Ayrıca, Buğday çimi suyu içmeniz, vücudunuzu detoksize etmenize ve cildinizden tüm toksinleri temizlerken cildinizin ışıldamasını sağlar.

Buğday çimi en zengin klorofil ve antioksidan kaynağıdır. Toz veya çim suyu şeklinde uygulanıp tüketilse de cildinizin daha kısa sürede daha temiz ve daha sağlam hale geldiğini fark edeceksiniz.

Cilt için buğday çimi, daha genç görünümlü bir cilde ulaşmanıza yardımcı olur. Bu süper yiyecekleri günlük tüketimine düzenli olarak dahil edenler, parlayan cilde, daha genç ve daha sağlıklı görüme sahip olurlar.

Buğday çimi suyu günlük alımının birçok sağlık yararı vardır. Ciltteki yaraları ve lekeleri giderir. İçme dışında, buğday çimi suyunu, buz küpü terapisi olarak kullanabilirsiniz.

Buğday çimi suyu, vücudunuzu temizler ve vücut kokusuyla savaşır. Ayrıca güneş yanığı için faydalıdır.

Buğday çimi suyu, cildin istediği D, C, E ve K’ vitaminlerini bol miktarda barındırır.

Sonuç olarak, bu şifa iksiri sadece enerji vermesi için değil aynı zamanda cildinizi canlandırmak ve enfeksiyonlardan arınmak için de mükemmeldir.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.