Buğday Çimi Suyu, Nasıl Kilo Vermenizi Sağlar?

Buğday çimi suyu içmenin faydaları arasında, kilo kaybı en önemli olanlardan biridir. Aç karnına bir adet Smootox buğday çimi suyu, tek ihtiyacımız olan şeydir. Buğday çimi suyu, klorofil, esansiyel vitaminler,  A, C ve E vitaminleri, kalsiyum, demir, magnezyum, potasyum ve amino asitlerin en iyi kaynaklarından biridir.

Kilo vermeye çalışıyorsanız, her sabah ve her akşam 1’er adet Smootox buğday çimi suyu içmelisiniz. Başlangıçta, buğday çimi suyunu tüketmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bir süre sonra tadını beğeneceksiniz.

Peki, Buğday Çimi Suyu Nasıl Kilo Vermek İçin Yardım Ediyor? Tüm ana besinler arasında, buğday çimi tiroid bezlerinin işleyişinde önemli bir rol oynayan selenyum içerir. Tiroid vücut ağırlığınızın yönetiminde yardımcı olan ana etmenlerden biridir. Bu nedenle, tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlamak için tek içimlik buğday çimi suyu içmek, kilo vermenize yardımcı olur.

Buğday çimi vücudun ihtiyaç duyduğu tüm temel besinleri içerir. Bu nedenle, vücut gereksiz yere yiyecek istemez. Abur cuburlar, magnezyum, demir ve omega-3 yağ asitleri ve iyi yağlar olarak bilinen temel mineraller içermediğinden, vücudunuz bu mineraller için arayışa başlar. Yani, sabahları aç karnına bir adet Smootox buğday çimi suyu tüketmek, yemek isteklerini azaltır ve aşırı yemeyi de önler. Bu da kişinin kilo vermesine yardımcı olur. Buğday çimlerinin en verimli olduğu dönem; Buğday çimlerinin 12cm boya ulaştığında kesilip sıkılmasıyla elde edilir.

Tadını sevmeyenler için, birkaç damla limon eklenebilir.

Önemli Nokta; Buğday çimi suyu her zaman aç karnına tüketilmelidir. Yemeklerden sonra buğday çimi suyu içtiğinizde, bulantıya neden olabilir.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.