Kırmızı kan hücresi sayımını arttırır, kan basıncını düşürür.

Organları ve mide-bağırsak yollarını temizler.

Metabolizmayı ve bedensel enzim sistemlerini, kanı zenginleştirerek kırmızı kan hücresi sayımını artırır. Kan akışını düzelterek, kan basıncını düşürür.

Kanı alkali seviyeye geri kazandırır. Buğday çimi suyundaki Alkali minerallerin bolluğu, kandaki asitliği azaltmaya yardımcı olur.

Peptik ülser, ülseratif kolit, kabızlık, diyare şikayetlerini tedavi etmek için başarıyla kullanılmıştır.

 

Buğday Çimi Suyu’nda bulunan enzimler ve amino asitler;

  • Hücrelerimizi güçlendirir, karaciğeri yeniler, kan akışını ve çevresel kirleticileri nötralize eder.
  • Tümörlere karşı savaşır ve toksinleri nötrleştirir.

Yapılan bilimsel çalışmalar, Buğday Çimi suyunun, tümörler ile güçlü bir mücadele yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir. Buğday çimi suyunda bulunan birçok aktif bileşik, kanımızı temizler ve hücrelerimizdeki toksinleri nötrleştirip sindirir. Buğday çimi suyu yüksek miktarda Klorofil içerir. Klorofilin 2 önemli besinsel yönü bulunmaktadır. Bunların en önemlisi, kandaki oksijeni taşıyan bileşik olan hemoglobine benzerliğidir. Japon bilim adamı ve sağlık eğitimcisi olan Dr. Hagiwara, otların yiyecek ve ilaç olarak kullanılmasında öncü bir destektir. Diğeri ise, Klorofilin, yağ partiküllerinde çözünebilmektedir ve bu yolla doğrudan kana emilmektedir. Klorofil bu şekilde absorbe edilir. Başka bir deyişle, bitkilerin “kanı” insanlarda emildiği zaman, insan vücuduna dönüşür, bu da besinleri vücudun her hücresine taşır.

Cilde harici olarak uygulanan buğday çimi suyu kaşıntıyı hemen ortadan kaldırır. Buğday çimi suyu için, kesikler, yanıklar, sıyrıklar, döküntü, zehirli sarmaşık, ayak mantarı, böcek ısırması, çıban, yara, açık yaralar için yatıştırıcı ve iyileştirici etkisi olduğu bilinmektedir.

Yatağın başına yakın bir yerde buğday Buğday çimi tepsisini yerleştirin. Havadaki oksijeni artıracak ve daha sağlıklı bir şekilde uyumanıza yardımcı olacaktır. Buğday çimi, Sağlıklı negatif iyonlar üretecektir.

Buğday çimi suyu, sıvı oksijen içerir. Oksijen birçok vücut prosesleri için hayatidir: sindirime, net düşünmeye ve kan koruyucuları (anaerobik bakterilere karşı savunma) uyarır.

Kanser hücreleri oksijen varlığında mevcut olamaz.

Gri saçları tekrar doğal rengine çevirir, enerji seviyelerini yükseltir. Buğday çimi ve filizlerin günlük tüketimi gri saçları tekrar doğal rengine dönüştürür ve size sınırsız enerji verir.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.